Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Jde to řešit a ve formuláři na stížnosti je na to speciální předmět. Nezmění login, ale samotnou adresu ano.

0 Citovat

Agenti se asi v poslední době snaží ze všeho vylhat...

0 Citovat

Na ake cislo ste volali Wizzu ? Tiez mam carrier change na buducorocnu Madeiru. A tiez mi zmizla moznost akejkolvek moznosti zmeny. ( doteraz som nic nepotvrdzoval). Dokonca tam neviem potvrdit ani povodne lety. Proste to len pise, ze mam odsuhlasit nejake zmeny, aby bol mozny OLCI , ale nikde ziadne tlacitko na potvrdenie. A ziadny casovy posun letov tam nenastal.

U buducorocneho letu do Malagy kde tiez zmenili dopravcu, tak moznosti zmien su stale dostupne.

0 Citovat

Tak mně dneska taky z ničeho nic zmizela možnost změny, ale když chci udělat check in tak mi vyskočí tohle k potvrzení.

https://imgway.cz/93vD/Screensho...zz_Air.jpg

Dole je napsáno, že pokud chci let změnit a nebo refundovat, mám je kontaktovat. Po kliknutí na odkaz mě to hodí na jejich hlavní stránku.

0 Citovat

Torpi, presne toto isté pri tej mojej Malage. Volal som +420 225 850 035. Podľa mňa tam majú nejaký bug alebo čo. Daj potom vedieť.

0 Citovat

Jerevan na příští rok teď vypadá takto :-D Vtipné je, že tam ani není nic k odsouhlasení.


wizz.png

0 Citovat

Michal, presne toto je ono! 

0 Citovat

@Michal. Takto to mame asi vsetci.  

0 Citovat

Já měl ještě před nějakým časem na letu tuto sobotu ty možnosti aktivní, ale už min. pár dní je tam jen ta blbá hláška, na Check-In jsem se kliknout neodvážil. Na další let za měsíc jsem měl možnosti, pak neměl, včera zase měl a pak zase neměl. Na dalším letu za necelé 2 měsíce ty možnosti pořád mám a na Madeiru na příští rok taky.
Jsou to pěkné svině, že slibují možnost změny a pak ji na chatu drze odmítnou.

0 Citovat

torpy68 napsal(a):

@Michal. Takto to mame asi vsetci.  Este aby  bol OLCI vobec mozny, a nepytali nakoniec polatok na prepazke.

Ten screenshot chápu tak, že když kliknu na Check-In a odsouhlasím změnu, půjde se checknout. Nezkoušel jsem, protože pořád doufám v dosažení změny.

0 Citovat

Ked budes robit  Check-in na tuto sobotu daj vediet ako si dopadol. Ono to mozno dopadne tak, ze budeme prinuteny letiet do povodnych destinacii v povodnych terminoch. Len teraz asi budem musiet riesit 2 ubytka. Jedno na povodny termin, a druhe ak by sa nahodou podarilo prehodit.

0 Citovat

@Jox Ano tak by to malo byt. Uz som komentar upravil.

Len ak ho to ak chce nejaku zmenu hodi na hlavnu stranku, tak si nic nepomoze, a len musi akceptovat povodne lety.

Mozno bude dobre, ak sa tie moznosti  este objavia to prehodit hned, aj ked clovek pride o flexibilitu. Lebo Wizz cim dalej tym viac zacina spekulovat, ale s tym ze by to bolo u nich bez aspon trochy vzrusa sa asi ani nepocitalo.

0 Citovat

Tak jste mě trochu vyděsili... Nicméně říjnový Jerevan šel bez problémů přehodit, ale potvrdil jsem původní itinerář. Madeiru 2024 jsem bez problémů přehodil na velikonoční termín 25.3.-1.4. a na stejný termín jsem měl původně Jerevan, se který teď mohu normálně hýbat. 

0 Citovat

Taky jsem poplašený, jestli to nemám raději změnit hned. Myslím, že je to jen nějaká chyba v jejich systému, ale u nich člověk nikdy neví.

0 Citovat

Netušíte někdo, jak v přehledu účtu Wizz zobrazit exspiraci kreditů, které skutečně zůstávají k dispozici, a jakým způsobem se spotřebovávají? V přehledu mám stále zobrazeny i ty, které by již měly být propadlé, přestože jsem teď něco nakoupil, abych je zachránil... U plateb kredity není uvedeno, odkud se kredity vzaly, ale podle jednotlivých částek to vypadá, že se spotřebovávají metodou LIFO (poslední připsané se použijí jako první, tedy časově sestupně od nejnovějších...), což by byla trošku podpásovka...

0 Citovat

Tak aj ja dufam, ze to je len chyba u nich. No dam tomu nejaky cas, a vsetko asi porezervujem 2x. Auto aj ubytka. 

0 Citovat

Mne sa zatial vsetky zmenene rezervacie daju prebookovat, ale nebudem so zmenami otalat (ako vas tu tak citam). Aktualne riesim dilemu, ci z Funchalu poletim o 2 dni skor, alebo den neskor ako Cali :) 

0 Citovat

Podobnou situaci jsem na začátku COVIDu řešil s Ryanairem. Taky udělal změnu, kterou chtěl ode mě potvrdit, pak udělal novou (menší), s kterou možnosti zmizely.

Přišel COVID a já chtěl odmítnout změnu a najednou to nešlo. Řešil jsem to přes ESC a po nějakém půlroce uspěl. 

Takže pravidlo č. 1 - pečlivě dokumentovat.

Se změnou to nepomůže, ale pokud potřebujete stornovat, mohlo by.

0 Citovat

Dominik Krizanovic napsal(a):

Torpi, presne toto isté pri tej mojej Malage. Volal som +420 225 850 035. Podľa mňa tam majú nejaký bug alebo čo. Daj potom vedieť.

Tak som zavolal na toto cislo, a okamzite ma odpalkovali ze na tomto cisle sa taketo veci neriesia. Dala mi platene cislo 0900 505 400. Na to som ani nevolal.Na chate uy cakam cez hodinu a pol.

0 Citovat

Takze na chate tiez ziadny uspech. Ze si to mam zmenit sam, a oni ze to nevedia, lebo cas ani datum sa nemenil.  Tak chvilu pockam, ci mi tam tie moznosti este nahodou nenaskocia. Prinajhorsom holt poletime v povodnych terminoch.

0 Citovat

Mně ty možnosti zmizely u rezervací s odletem do měsíce. U ostatních to je. Radši jsem rovnou jednu mírně pozdější změnil, s jednou na příští rok ještě počkám.
Připadá mi to celé, jako by to udělali schválně. Tak, jak mě včera ta máňa na chatu odpálkovala, se mnou ještě nikdy nejednali, a hlavně ta možnost odsouhlasit nebo je kontaktovat po kliknutí na check-in je krajně podezřelá...

0 Citovat

Já jsem to pro jistotu zrušil. Už jich mám plné zuby. 

0 Citovat

Tak na tom chate su neaky divny.

Ja som mal problem s refundom (rusil som let) co nenaskocil po 72hod a chuj mi dal radu na nezaplatenie. Nech cakam. Nakonec to nabehlo skoro po 4dnoch, inokedy, to bolo do 10min.

0 Citovat

Samozřejmě, že to dělají schválně. 

Nějaký ynteligent v boardu si totiž zjevně neuvědomil, že když přehodí lety z W6 na maltskou dcérku, tak sice ušetří hromadu na zaměstnancích kvůli otrokářsky flexibilnějšímu zákoníku práce, ale všem zákazníkům umožní měnit lety na dražší termíny nebo je rovnou stornovat.

A nějaký snaživý kreativec vymyslel podfuck se změnami v systému. Druhá možnost je, že mají jen tak rozjebaný systém a standardně milé a schopné zaměstnance. No, nevím, co je lepší.

1 Citovat

ancerf napsal(a):

[citace="ancerf"]

V srpnu 2021 jsme meli zpozdeny let s Wizzair. Hned po zpozdeni jsme zacali resit kompenzaci pres spolecnost claimcloud. V rijnu prisel mail o predani zadosti k soudnimu jednani. Na konci listopadu 2022 prisel mail, ze dostaneme kompenzaci.

Z 250e prijde 98.75.

Dalsi pripad v pipeline resim pres rakouske apf. Po dvou mesicich se ozvali s tim, abych poslal cislo uctu, uvidime jak dopadne.

[/citace]

Od podani zadosti do penez na uctu: 2 emaily a 3.5 mesice.

0